TJ Sokol Pokratice - Litoměřice   »   Informace pro zájemce o fotbal

Informace pro zájemce o fotbal

Milý zájemce, hráči,  rodiče

vítáme Tě na stránkách našeho fotbalového klubu TJ Sokol Pokratice-Litoměřice. Jsme menším týmem, který dbá na radost z pohybu a dobré vztahy. Přestože se snažíme trénovat na plno, nehoníme ambice a snažíme se spíše o pohodu v týmu, jak mezi hráči, tak mezi rodiči. Doufáme, že se rozhodneš věnovat sportu a pokud si k tomu vybereš právě náš fotbalový klub, tak níže nalezneš pár informací, jak se u nás zabydlet.

Pokud máš zájem o chlapskou kategorii, kde náš klub válčí v krajské (1.A třída) i okresní soutěži (3. třída), kontaktuj předem trenéra (kontakty nalezneš na konci). Dokonce máme i SG (hvězdnou Starou Gardu).

Pokud máš zájem o ostatní kategorie … nejdříve ze všeho si ale přijď omrknout naše zázemí (máme k dispozici saunu, vířivku, šatny, klubovnu s krbem, biliárkem, širokoúhlou smart TV a wifi zónou, venkovní ohniště, dětské hřišťátko), náš kolektiv a vyzkoušet si alespoň jeden trénink. V případě, že tě to bude bavit, tak postupuj (po domluvě s trenérem) následovně:

• Seznam se s desaterem dětí pro rodiče a fanoušky (link) a řiď se jimi. Bez toho to u nás nepůjde.
  • Zaregistruj se na našich webových stránkách v sekci „KIS“, nalezneš na tomto odkazu: https://clen.sokolpokratice.cz/registrace

Tam vyplň přihlášku člena. Dej pozor, abys správně vyplnil všechny potřebné informace.

• Stáhni si aplikaci Týmuj (příští sezónu 2024/2025 budeme přecházet na aplikaci KIS). Zaregistruj se a informuj svého trenéra. Pošle ti zvací odkaz a přiřadí si tě do svého týmu. Uvidíš všechny tréninky i zápasy.
  • Na Týmuj bedlivě sleduj akce a pečlivě vyplňuj svou docházku na tréninky, zápasy, nejpozději vždy den před samotnou akcí.

Bude potřeba zaplatit členský poplatek FAČR ve výši 200 Kč za rok u osob mladších 18 let a starších 70 let a 400 Kč u ostatních osob. Všichni hráči u nás musí být členy FAČR a mít zaplacený příspěvek Návod registrace nalezneš zde:

Aktuální verze uživatelské příručky

• Pořiď si vhodné tréninkové oblečení a obuv (na trávu kopačky, na umělku turfy a do tělocvičny sálovky), dále lahev na vodu a balón dle své kategorie. Vše si nos na trénink. Převlékej se v šatně. Tréninkové klubové oblečení je možné si za poplatek zajistit v našem e-shopu. Aktuální nabídku nalezneš na našem webu a dále je nabídka k nahlédnutí na nástěnce v naší klubovně (hned vedle baru).
  • Balóny dle kategorií:
    • Bambini – Select balon číslo 3
    • Mladší, starší přípravky a mladší žáci – Select balon č. 4
    • Starší žáci a dále – Select balon č. 5
  • U začínajících hráčů té nejmenší (nejnadějnější) kategorie „Bambini“ je vyžadována účast (přítomnost) rodičů na fotbalovém tréninku.
  • Ideálně by měli trenéři a rodiče spolupracovat, aby vytvořili co nejlepší podmínky a prostředí pro hráče a jejich výkonnostní i osobnostní rozvoj.
  • Na tréninku mají všichni rovné příležitosti. O nominaci, sestavě a setrvání hráčů na zápasu rozhoduje trenér. V průběhu zápasu nejsou možné diskuse a ani rodiče na děti nekřičí žádné pokyny (trenér i hráči se plně soustředí na hru).
  • Kdykoliv bude potřeba něco řešit, neboj se přijít po tréninku za trenérem.
  • Prioritou u našeho klubu je dodržování fair play a nastavených pravidel chování nejenom během tréninků a zápasů. Nedodržování pravidel může vést k vyloučení daného hráče (popřípadě rodiče či fanouška) z tréninku či zápasu. U dětí jde především o to, aby z nich vyrostli dobří lidé.
  • Udržujte pořádek v šatnách, na pískovišti, hřišti i v jeho okolí! Jinak budeš mít co do činění s naším nestárnoucím a respekt nahánějícím správcem – Oťasem.
  • Po tréninku ukliďte pomůcky.

Příspěvky na chod klubu se zasílají na účet 000107-9278360247/0100 (transparentnost nadevše) a jsou následující (nezapomeň uvést správný Variabilní symbol): - QR kódy pro platbu za II. pololetí

VS 72 - PŘÍPRAVKY a BAMBINY - 4000 Kč/rok (2000 Kč sezóna)

VS 73 – MLADŠÍ ŽÁCI - 3000 Kč/rok (1500 Kč sezóna)

VS 74 – STARŠÍ ŽÁCI - 3000 Kč/rok (1500 Kč sezóna)

VS 75 – DOROST – 1000 Kč/rok (500 Kč sezóna)

VS 76 – MUŽI B - 1000 Kč/rok (500 Kč sezóna)

VS 77 – MUŽI A- 1000 Kč/rok (500 Kč sezóna)

VS 78 – STARÁ GARDA - 1000 Kč/rok (500 Kč sezóna)

Platí se vždy na sezónu, i když přijdeš v jejím průběhu.

Pokud bys chtěl navíc podpořit dobrou věc (čímž fotbal bezpochyby je), tak dary můžeš zasílat na stejný účet. Do poznámky můžeš uvést, jak se má dar využít. Potvrzení o poskytnutém daru je samozřejmostí.

Seznam trenérů:

Šéftrenér mládeže – Michal Kožíšek (722304030)
Trenéři U7 a U6 Bambini - František SMETANA, Milan Patzenhauer
Trenér U8 - Bartoš
Trenér U9 - Kožíšek
Trenér U10 - Kožíšek
Trenér U11 - Karter, Lutišan
Trenér N - Krejčí Romam, Pukl Pavel, Sedlák Zdeněk

Přípravky používají aplikace Týmuj
Žáci aplikace KIS.

Partnerské kluby Bohušovice, FK Ústí nad Labem, FK Teplice. Hrajeme okresní i krajské soutěže

Mladší žáci (12-13 let)– Jaroslav Dušek (733129550)
Starší žáci (14-15 let) – Eduard Procházka (736248935)
Dorost (16 a výše) – Miroslav Otta (604169705)
Chlapi B-tým – Luboš Kyzlík, Jan Mikoláš
Chlapi A-tým – Miloslav Macel (728 213 626), Jan Mikoláš
Chlapi SG-tým – Alexandr (Saša) Bystrov (723 706 000)

Pevně věříme, že se ti u nás bude líbit.

Sportu zdar, fotbalu zvlášť … Váš Sokol Pokratice

© 2024   TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s. - všechna práva vyhrazena | PHP: Nepri NET |